DualSense będzie oferował solidną żywotność baterii

Nie wiemy niestety czy przełoży się to na długość działania urządzenia.

@ 08.04.2020, 18:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

DualSense będzie oferował solidną żywotność baterii

Wczoraj w nocy firma Sony oficjalnie zaprezentowała DualSense czyli kontroler, który dołączany będzie do konsoli PlayStation 5. Jako że wiele kwestii dotyczących urządzenia jest niejasnych, Sony postanowiło rozwiać choćby część z nich.

Jedną z najważniejszych aspektów każdego urządzenia bezprzewodowego, a takim jest DualSense, jest oczywiście żywotność baterii. Kontroler dołączany do PlayStation 4, DualShock 4, nie był pod tym względem szczególnie wydajny, ale Sony obiecuje, że z DualSense będzie miał solidną żywotność akumulatora.

"Mocno rozważaliśmy co zrobić, aby utrzymać solidną żywotność baterii dla akumulatora DualSense", przyznał starszy wiceprezydent planowania oraz zarządzania, Hideaki Nishino. "Chcieliśmy też zmniejszyć wagę kontrolera tak mocno, jak tylko było to możliwe".

Niestety z wypowiedzi nie wynika, czy DualSense będzie działał dłużej na jednym ładowaniu od DuahShock 4 czy nie. Póki samodzielnie nie sprawdzimy urządzenia, nie łatwo będzie to określić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?