Resident Evil: Village to kolejna odsłona słynnego cyklu?

Dowiedzieliśmy się co nieco na temat Resident Evil VIII.

@ 08.04.2020, 18:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x

Mamy dla Was kolejne ploteczki związane z Resident Evil VIII. Do sieci wyciekło całkiem sporo interesujących informacji na tego wciąż niezapowiedzianego przedsięwzięcia.

Zacząć wypada od tego, że premiera Resident Evil VIII zaplanowana została prawdopodobnie na przyszły rok. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach następnej generacji - tak przynajmniej twierdzi anonimowe źródło bliskie wydawcy.

Co ciekawe, z tego samego przecieku dowiadujemy się, że Resident Evil VIII zatytułowane będzie Resident Evil: Village. Podtytuł wskazuje na to, że akcja projektu przeniesie nas do jakiejś wioski, co w sumie pokrywałoby się z wcześniejszymi doniesieniami.

Jeśli chodzi o postaci grywalne, głównym bohaterem Resident Evil: Village będzie Ethan Winters, czyli protagonista "siódemki". Ponownie jednak będziemy mieli też okazję by wcielić się w popularnego Chrisa Redfielda. Nie wiadomo natomiast jak duża będzie jego rola w fabule.

Jednym z naszych przeciwników będzie wiedźma. Będzie ona prześladować głównego bohatera, co znaczy, że najprawdopodobniej odegra podobną rolę jak np. Nemesis z Resident Evil 3 oraz Marguerite Baker z Resident Evil VII. Wiedźmy najpewniej nie będzie się dało tak po prostu zabić.

Innych detali niestety nie znamy, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować. Pamiętajcie, że wszystkie powyższe doniesienia nie zostały potwierdzone przez wydawcę. Przyjmujcie je z pewną dozą sceptycyzmu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   19:01, 08.04.2020
Niech w końcu zrobią, że od strzału w głowę się ginie, a nie strzela po 5 razy i nie ginie. Szczęśliwy
0 kudosTheCerbis   @   20:22, 08.04.2020
Jeśli taki podtytuł się zachowa, to można już sobie wyobrazić logo. Uśmiech
1 kudosGuilder   @   20:34, 08.04.2020
Cytat: TheCerbis
Jeśli taki podtytuł się zachowa, to można już sobie wyobrazić logo. Uśmiech
Masz rację.


Obrazek