Microsoft nie będzie uczestniczyć w żadnych imprezach do lipca 2021 roku

Korporacja planuje organizowanie własnych, w pełni cyfrowych, wydarzeń.

@ 07.04.2020, 20:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox 360, xbox one, xbox x

Tegoroczne targi E3 się nie odbędą, Microsoft niezbyt optymistycznie patrzy też na kolejne imprezy branżowe. Jak się dowiedzieliśmy wszystkie kolejne zapowiedzi gigant z Redmond planuje przekazywać nam cyfrowo.

Plan na sieciowe prezentacje, póki co, obejmuje okres od teraz aż do lipca 2021 roku. Oznacza to, że tegoroczne gamescom, jak również E3 2021 będą bez Microsoftu, jako wystawcy. Sytuacja może się oczywiście jeszcze zmienić, ale nie sposób przewidzieć w jaki sposób.

Czy to oznacza, że Amerykanie nie będą mieli nam nic do przekazania? Ależ oczywiście, że nie. Korporacja będzie przygotowywać różnej maści cyfrowe prezentacje, które dotrą do nas za sprawą transmisji na żywo. W ten sposób Microsoft zapewni bezpieczeństwo swoim pracownikom oraz widzom.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?