Zamówienia przedpremierowe The Last of Us: Part II będą refundowane

Wygląda na to, że premiera nowej gry Naughty Dog nie nastąpi szybko.

@ 07.04.2020, 20:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Zamówienia przedpremierowe The Last of Us: Part II będą refundowane

Kilka dni temu firma Sony ujawniła, że The Last of Us: Part II zostanie opóźnione i do jego premiery nie dojdzie w maju. Co gorsze, korporacja nie zdradziła nowego terminu wydania dzieła studia Naughty Dog. Sytuacji nie poprawia też najnowsze oświadczenie.

Jak się okazuje, Japończycy usunęli kartę The Last of Us: Part II ze sklepu PlayStation Store, a osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe wkrótce powinny mieć możliwość otrzymania zwrotu wpłaconych pieniędzy. Informacje na ten temat klienci sklepu dostaną na maila - wszystko będzie tam wyjaśnione.

Co to oznacza? The Last of Us: Part II to jedna z najważniejszych gier Sony w tym roku. Korporacja najpewniej chce poczekać na bardziej "normalne" czasy i wtedy wydać przedsięwzięcie. A jako że nie wiadomo kiedy te "normalne" czasy wrócą, nie chce przetrzymywać pieniędzy graczy.

Druga możliwość jest taka, że The Last of Us: Part II zostanie jednym z tytułów startowych PlayStation 5, bo inne - ze względu na pandemię - mogły się po prostu opóźnić.

Jakkolwiek będzie, wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:56, 08.04.2020
To znaczy, że wszystkie sklepy stacjonarne również anulowały zamówienia na EK?