Dziś premiera Resident Evil 3 Remake

Wydawca przygotował też zwiastun premierowy Resident Evil 3 Remake.

@ 03.04.2020, 16:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Capcom pragnie przypomnieć, że już dziś premierę ma Resident Evil 3 w nowej postaci. Projekt nabyć możecie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.

Resident Evil 3 zadebiutowało w 1999 roku, a dostępne było wyłącznie na pierwszym PlayStation. Teraz w sklepach znajdziecie remake tego kultowego przedstawiciela gatunku survival horrorów. Aby to uświetnić wydawca przygotował zwiastun premierowy.

Akcja w Resident Evil 3 Remake dzieje się równolegle do wydarzeń, jakie znamy z Resident Evil 2. W grze wcielamy się w Jill Valentine, byłą oficer elitarnego oddziału S.T.A.R.S, która znalazła się w samym centrum apokalipsy zombie. Wydarzenia mają miejsce w mieście Raccoon City, gdzie swoją siedzibę miała korporacja Umbrella.

Co ważne, remake gry oferuje nie tylko kampanię fabularną, ale także tryb rozgrywek wieloosobowych, stanowiący niejako odrębną grę. Mowa tu o Resident Evil Resistance, na potrzeby którego przygotowano asymetryczny multiplayer.

Zwiastun gry widnieje poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?