Final Fantasy VII Remake - Square Enix prezentuje zwiastun premierowy

Uważajcie na spojlery w najnowszym zwiastunie premierowym Final Fantasy VII Remake.

@ 03.04.2020, 16:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Square Enix opublikowało ostateczny zwiastun remake'u Final Fantasy VII. Zwiastun ma ponad 4 minuty i pokazuje fragmenty zupełnie nowych scen. Aby zacytować słowa Square Enix, ten ostatni zwiastun zawiera oszałamiające odkrycia, niezależnie od tego, czy grałeś w oryginał, czy nie.

Należy również pamiętać, że ci, którzy chcą uniknąć spoilerów i zachować jak najwięcej niespodzianek, kiedy sami odkrywają grę, powinni unikać oglądania materiału.

Wiele osób na całym świecie w Europie i Australii ma już fizyczne kopie gry. Square Enix i detaliści uprzejmie poprosili tych, którzy już mają swój egzemplarz, aby nie zepsuli zabawy tym, którzy ich nie mają. Okres wstępnego pobierania został również przesunięty wcześniej, ponieważ zaciągnąć trzeba około 100 GB.

Remake Final Fantasy VII będzie dostępne wyłącznie na PlayStation 4 do co najmniej kwietnia 2021 roku. Firma już pracuje nad jedną lub kilkoma kontynuacjami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?