Sea of Theves niedługo trafi na Steam

Sea of Theves niebawem może trafić do sprzedaży na platformie Steam.

@ 02.04.2020, 20:19
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one

Sea of Theves niedługo trafi na Steam

Debiutujące na początku 2018 roku, a potem długo rozwijane Sea of Thieves firm Microsoft i Rare naprawdę pokazało graczom, jak wygląda życie pirata. Wydana po raz pierwszy na Xboksie One i PC (przez Windows Store) gra o piratach zainteresowała wielu graczy, a wkrótce pojawi się też na niezbadanych wodach Steama.

Karta gry w sklepie Steam pojawiła się dzisiaj i najwyraźniej potwierdza, że produkcja pojawi się wkrótce w sprzedaży. Według strony sklepu, nie ma jeszcze określonej daty wydania tej wersji, ale będzie ona dostępna „wkrótce”.

Do tej pory Sea of Thieves było dostępne tylko na Xboksie One i Windows Store, a także w ramach programu Xbox Play Anywhere między obiema platformami. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat Microsoft poluzował te ograniczenia i zaczął wprowadzać wiele swoich ekskluzywnych tytułów z Xboksa na inne platformy, takie jak Steam. Ostatnio pojawiły się na niej m.in. State of Decay 2, Gears 5, Ori and the Will of the Wisps oraz Halo: The Master Chief Collection.

Jeśli chodzi o wiadomości związane z Sea of Thieves, gra stale udostępnia nowe treści i rozszerzenia, w tym niedawno wprowadzone Crews of Rage. Jak do tej pory produkcja zgromadziła dookoła siebie ponad 10 milionów graczy na Xboksie One i PC. Nic nie wskazuje na to, żeby straciła na popularności w najbliższym czasie.


Sprawdź także:
Sea of Thieves

Sea of Thieves

Premiera: 20 marca 2018
XBOX ONE, PC

Sea of Thieves to przygodowa gra akcji od studia Rare - autorów m.in. Banjo-Kazooie oraz Viva Pinata. Produkcja skupia się na pirackich przygodach, które przeżywamy razem...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?