Playerunknown's Battlegrounds celebruje Prima Aprilis

Playerunknown's Battlegrounds celebruje dzień Prima Aprilis i wprowadza kilka ciekawych zmian do zabawy.

@ 01.04.2020, 17:13
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Playerunknown's Battlegrounds celebruje Prima Aprilis

Playerunknown's Battlegrounds wprowadziło Fantasy Battle Royale, tryb ograniczony czasowo z fantazyjnymi nagrodami z okazji Prima Aprilis na polach bitem popularnej gry sieciowej.

Fantasy Battle Royale ma być "odrobiną beztroskiej zabawy podczas tej niezbędnej izolacji" i jest trybem gry, który oferuje drużynom czteroosobowym nowe doświadczenie na Wyspie Smoka (znanej również jako Erangel). Gracze decydują się na Barbarzyńcę, Łowcę, Czarodzieja lub Paladyna, a każda klasa ma swoje mocne i słabe strony.

Zasady pozostają niezmienione - ostatni stojący zespół wygrywa mecz - ale dostępna jest broń, naszyjniki i pierścienie specyficzne dla klasy. Podobnie jak amunicja i umiejętności specjalne, przedmioty te są przeznaczone wyłącznie dla tej klasy i nie można ich upuszczać ani wymienić. Można je jednak ulepszyć za pomocą klejnotów specyficznych dla klasy, rozrzuconych po mapie.

Ponadto w aktualizacji są nowe misje Fantasy Battle Royale, w których gracze otrzymują kostiumy lub specjalną walutę eventową zwaną złotem. W Fantasy Battle Royale można zdobyć lub kupić osiem zestawów kostiumów, z dwoma zestawami dla każdej klasy.

Skórki odblokowuje się, wykonując misje i wydając złoto w sklepie. Oczywiście przedmioty są do nabycia w ramach mikrotransakcji za 9,99 USD za zestaw. Warto też podkreślić, że wszystkie odblokowane skórki Fantasy Battle Royale będą dostępne do użycia w głównej grze po zakończeniu inicjatywy.

Wydarzenie potrwa od 1 kwietnia do 7 kwietnia, a poniżej  możecie zobaczyć zwiastun omawianego trybu. Playerunknown's Battlegrounds dostępne jest na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Playerunknown's Battlegrounds

Playerunknown's Battlegrounds

Premiera: 23 marca 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Playerunknown's Battlegrounds to sieciowa strzelanka z gatunku Battle Royale od studia Bluehole, znanego m.in. z gry TERA. Projekt nadzorował Brendan Greene (znany szerze...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?