Raper Słoń zaangażował się w produkcję gry M.E.A.T.

Dzieło powstaje w polskim studiu Trippin Bears.

@ 01.04.2020, 15:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Raper Słoń zaangażował się w produkcję gry M.E.A.T.

Ciekawe wieści docierają do nas z sieci. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, słynny raper, Słoń, zaangażował się w powstanie gry M.E.A.T., którą opracowuje obecnie studio Trippin Bears.

M.E.A.T. jest reprezentantem gatunku Pixel Art, jeśli chodzi o stylistykę, a RPG, jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki. Akcja tytułu przenosi nas do czasów kanadyjskiej gorączki złota, a my, jak na pechowca przystało, zamiast cennego kruszcu wydobędziemy dziwny i nieznany mutagenny pierwiastek. W rezultacie zaczną się dziać dziwne rzeczy.

Twórcy M.E.A.T. zapowiadają oryginalną fabułę z elementami horroru i sci-fi. Więcej na temat przedsięwzięcia dowiecie się między innymi na łamach FB. Za niedługo ruszy też kampania crowdfundingowa w ramach portalu wspieram.to - osoby, które wezmą w niej udział otrzymają wczesny dostęp do gry, który zaplanowano na 14 kwietnia.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   00:58, 02.04.2020
Cytując pewien stary zespół "Who the f**k is raper Słoń"? 😕
0 kudosTheCerbis   @   11:45, 02.04.2020
Elephant M.E.A.T.. Nie brzmi zachęcająco.
0 kudosGuilder   @   12:02, 02.04.2020
Mam paru kolegów, którzy słuchają hip-hopu. Słoń jest według nich, mniej więcej, "największym psycholem, jaki chodzi". Jak mi ze dwa kawałki puścili kiedyś, to rzeczywiście coś jest na rzeczy, pamiętam że miał jakiś kawałek o nekrofilii. Tak że gra może być też...hmm...obrazowa, skoro po takich ludzi sięgają do współpracy.