Activision wyjaśnia dlaczego zremasterowane Call of Duty: Modern Warfare 2 to tylko singiel

Firma nie chciała dzielić społeczności graczy pomiędzy kolejnym multiplayerem.

@ 01.04.2020, 14:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Activision wyjaśnia dlaczego zremasterowane Call of Duty: Modern Warfare 2 to tylko singiel

Wczoraj wieczorem pisaliśmy o tym, że na konsoli PlayStation 4 dostępna jest zremasterowana kampania fabularna z Call of Duty: Modern Warfare 2. Gracze byli zaskoczeni, że Activision opublikowało jedynie singla, zapominając o trybie potyczek wieloosobowych. Wydawca postanowił swoją decyzję wyjaśnić.

W specjalnie przygotowanym wpisie, Activision przyznało, że nie chciało po prostu dzielić społeczności graczy pomiędzy kolejnymi grami. Obecnie fani cyklu przesiadują w Call of Duty: Modern Warfare, a także w Call of Duty: Warzone. Kolejny multiplayer sprawiłby, że część osób przeszłaby do niego. Nie miałoby to sensu.

Zamiast dedykowanego multiplayera dla kolejnej gry, Activision przygotuje zremasterowane mapy dla wydanego w zeszłym roku Call of Duty: Modern Warfare. Do tej pory w taki sposób potraktowano Rust i Shipment, a kolejne podrasowane i zmodyfikowane mapy są w drodze.

Activision nie ujawniło jeszcze wszystkich szczegółów, ale niebawem na pewno się to zmieni. Zremasterowana kampania singlowa Call of Duty: Modern Warfare 2 dostępna jest na PlayStation 4, a za miesiąc, czyli 30 kwietnia, zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   14:04, 03.04.2020
A czy będzie dostępny może tryb przetrwanie ?