Rayman Legends do 3 kwietnia za darmo na Uplay

Ubisoft postanowił pomóc w walce z kwarantanną i od 31 marca do 3 kwietnia za darmo rozdaje kopie Rayman Legends na PC-ty.

@ 01.04.2020, 11:18
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Rayman Legends do 3 kwietnia za darmo na Uplay

Studio Ubisoft rozdaje jedną ze swoich gier - Rayman Legends. I nie mówię tutaj o możliwości czasowego zagrania w dany tytuł, bo np. trwa darmowy weekend, a o przypisaniu sobie tytułu do konta na stałe. Oferta na darmowego Raymana trwa od 31 marca do 3 kwietnia i dotyczy tylko wersji na komputery osobiste - produkcję będziemy mieli na koncie na platformie Uplay.

Aby pobrać Rayman Legends bez żadnych opłat, wystarczy udać się na dedykowaną temu wydarzeniu stronę internetową i zalogować się na swoje konto Uplay. Wtedy automatycznie, jeśli gry jeszcze nie posiadamy, ta zostanie dodana do naszej kolekcji i będziemy mogli cieszyć się nią już na zawsze.

Rayman Legends trafiło na rynek w 2013 roku i było kontynuacją wydanego dwa lata wcześniej Rayman Origins - swoistego rebootu popularnych niegdyś platformówek z elementami zręcznościowymi. W pewnym momencie marka poszła w trójwymiarowe otoczenie i pierwotny projekt 2D odszedł w zapomnienie. Jednak najwyraźniej sprawdza się on o wiele lepiej dla sympatycznego stworka bez nóg i ramion (acz z dłońmi i stopami), bowiem dzięki temu zabiegowi marka przechodzi drugą młodość.

Obecnie nie są znane plany firmy Ubisoft dotyczącej nowej odsłony cyklu.


Sprawdź także:
Rayman Legends

Rayman Legends

Premiera: 29 sierpnia 2013
PS3, XBOX 360, WIIU, PSV, PC, PS4, XBOX ONE

Rayman Legends to kontynuacja gry platformowej - Rayman Origins, stworzona przez firmę Ubisoft. Bohaterowie serii ponownie zapadli w długi sen, trwający 100 lat. W tym...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?