Na PlayStation 4 dostępne jest Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Na pozostałych platformach zadebiutuje za miesiąc.

@ 31.03.2020, 22:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Od kilku dni w sieci regularnie pojawiały się ploteczki na temat zremasterowanej wersji Call of Duty: Modern Warfare 2. Doniesienia się wreszcie zmaterializowały.

Powyższe stało się pod postacią singlowej kampanii gry Call of Duty: Modern Warfare 2, która trafiła do posiadaczy PlayStation 4 w podrasowanej formie. Na razie da się ją kupić wyłącznie na PlayStation Store, ale za mniej więcej miesiąc zagrają też właściciele PC oraz Xboksów One.

Modern Warfare 2 Campaign Remastered to rozdzielczość 4K oraz wsparcie dla technologii HDR - tak wyglądają zmiany w przypadku konsol. Na PC do wspomnianych dwóch elementów doliczyć można nieograniczoną liczbę klatek na sekundę, jak również wsparcie dla monitorów ultrawide.

Na PlayStation 4 grę możecie kupować już teraz. Na PC oraz Xboksie One możecie natomiast składać zamówienia przedpremierowe. Grać będziecie dokładnie za miesiąc, albowiem tyle trwa ekskluzywność Modern Warfare 2 Campaign Remastered dla PS4.

Zamówienie przedpremierowe zapewni Wam garść dodatków, kiedy wreszcie tytuł trafi w Wasze ręce.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?