Lords of the Fallen 2 zmierza na PC, PS5 oraz Xboksa z serii X

Wydawca gry uspokaja graczy - proces produkcyjny Lords of the Fallen 2 idzie w dobrym kierunku.

@ 31.03.2020, 22:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Lords of the Fallen 2 zmierza na PC, PS5 oraz Xboksa z serii X

CI Games ponownie chętne jest do tego, by mówić o Lords of the Fallen 2. Tytuł ten zapowiedziano w 2014 roku, a do sprzedaży trafić miał w roku 2017, do dziś jednak w niego nie zagraliśmy. Zmieni się to w najbliższych kilkunastu, a może kilkudziesięciu miesiącach.

Polacy zapowiedzieli, że Lords of the Fallen 2 opracowywany jest obecnie z myślą o konsolach następnej generacji oraz komputerach osobistych. Prace postępują ponoć bardzo dobrze, choć w tym momencie wydawca i deweloper w jednym nie ma jeszcze niczego do pokazania.

"Prace nad Lords of the Fallen 2 ruszają do przodu. Szefem projektu oraz Szefem Kreacji zostali doświadczeni, międzynarodowi developerzy. Wypracowaliśmy już unowocześnioną wizję gry, w oparciu o to co zostało już przy grze zrobione wcześniej", powiedział szef CI Games, Marek Tymiński.

"Prowadzimy obecnie rekrutację w trzech lokalizacjach jednocześnie, w tym w Warszawie, gdzie są lub niedługo będą nasze studia. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na rozwijanie i budowanie własnego zespołu, oddając  podwykonawcom jedynie komponenty gry".

"Uczymy się na błędach. Po dużej redukcji zespołu w2018 roku, przyszedł czas na odbudowę struktur wyciągając wnioski z przeszłości. Posiadamy już jasną strategię rozwoju naszego zespołu, których zadaniem jest tworzenie gier w grupie CI Games. Obecnie team liczy prawie 40 osób oraz dodatkowo 9 osób w zespole QA. Przez kolejne lata będziemy dynamicznie go rozwijać".

Szczegółów na temat Lords of the Fallen 2 na razie nie mamy żadnych, ale możecie być pewni, że jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was o tym fakcie powiadomić. Przygotujcie się na granie na PC, PS5 oraz Xboksie z serii X.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?