Games with Gold kwiecień 2020 - Project CARS 2 i Fable Anniversary

Firma Microsoft zaprezentowała ofertę kwietniowej aktualizacji gier w ramach abonamentu Games with Gold. Dostaniemy cztery gry - Project CARS 2, Knights of Pen and Paper Bundle, Fable Anniversary, Toybox Turbos.

@ 31.03.2020, 16:38
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
xbox 360, xbox one

Podobnie jak firma Sony, również Microsoft w kwietniowej aktualizacji Games with Gold postawił na wyścigi. Z tym że zamiast części jednej z wielu serii od studia Codemasters, posiadacze konsoli Xbox One otrzymają w tym miesiącu Project CARS 2 od Slightly Mad Studios!

Oprócz tego na XONE trafią również dwie produkcje z tej samej serii, lecz od innych producentów: niezależna gra autorstwa Behold Studios - Knights of Pen & Paper + 1 Edition - oraz od Seaven Studio - Knights of Pen & Paper 2: Deluxiest Edition. Obie gry zebrane pod szyldem Knights of Pen and Paper Bundle.

Z kolei na Xboksa 360 najpierw trafi Fable Anniversary, czyli remaster kultowego dzieła Petere'a Molyneux i jego ówczesnego studia Lionhead, Fable: Zapomniane Opowieści, a także Toybox Turbos - mała, ale niezwykle przyjemna, gra zręcznościowa.

  • Project CARS 2 - gra dostępna od 1 do 30 kwietnia
  • Knights of Pen and Paper Bundle - gra dostępna od 16 kwietnia do 15 maja
  • Fable Anniversary - gra dostępna od 1 do 15 kwietnia
  • Toybox Turbos - gra dostępna od 16 do 30 kwietnia
Games with Gold to specjalna usługa, w ramach której wszyscy abonenci Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360 oraz Xbox One otrzymują miesięcznie po dwie darmowe gry. Nowe pozycje pojawiają się zawsze 1 i 16 dnia danego miesiąca i są dostępne do nabycia tylko przez określony czas. Wszystkie pobrane tytuły na Xboksa 360 zostają z nami na stałe - nawet gdy przestaniemy opłacać abonament. W przypadku konsoli Xbox One, gry są dostępne w trakcie opłacania Xbox Live Gold. Dzięki wstecznej kompatybilności, tytuły z X360 i pierwszego Xboksa uruchomimy na XONE!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?