Resident Evil 8 może wzbudzić mieszane uczucia wśród dotychczasowych fanów

Capcom przygotowuje sporo zmian w stosunku do dotychczas proponowanej formuły. Premiera w przyszłym roku.

@ 31.03.2020, 13:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki na temat Resident Evil 8. Nadal nie mamy żadnych potwierdzonych informacji, ale z najnowszych doniesień wynika, że projekt będzie w znacznym stopniu różnił się od tego, co widzieliśmy do tej pory.

Niejaki Dusk Golem kilkakrotnie opublikował już plotki, które później znajdowały potwierdzenie. Także i tym razem doniesienia pochodzą od niego. Dusk Golem twierdzi, że Resident Evil 8 powstaje już od 3 lat, a jego premierę zaplanowano na 2021 rok. Do oficjalnej zapowiedzi ma dość niebawem.

Co ciekawe, Resident Evil 8 będzie w "znacznym stopniu różniło się od tego, co do tej pory widzieliśmy". Wydawca spodziewa się nawet tego, że dotychczasowi fani nie będą zmianą zadowoleni, choć niestety nie wiemy co to dokładnie oznacza.

Czekamy na konkrety, a póki co pamiętajcie, że już w najbliższy piątek w sklepach zadebiutuje Resident Evil 3. Będzie ono dostępne na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?