Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered niemal pewne

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered najwyraźniej pojawi się w tegorocznym kalendarzu wydawniczym - do sieci trafił zwiastun projektu.

@ 31.03.2020, 11:59
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Remaster Call of Duty 4: Modern Warfare (który pozbył się cyfry z nazwy i nosi teraz tytuł po prostu Call of Duty: Modern Warfare Remastered - nie mylić z Call of Duty: Modern Warfare z 2019 roku) pojawił się przed czterema laty i bez wątpienia zwiastował nową taktykę marketingową firmy Activision, czyli sukcesywne odnawianie kultowych odsłon z tego cyklu. Tylko kwestią czasu wydawało się ujawnienie remastera Modern Warfare 2 i wydaje się, że to wydarzenie niebawem nastąpi!

W ostatnich dniach w sieci pojawił się cały szereg przecieków związanych z Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered. Od ujawnienia okładki gry, przez nieoczekiwaną publikację karty produktu w niemieckim PlayStation Store, kończąc aż do zapowiadającego projekt zwiastuna, który oczywiście nie był zaplanowany. Ten ostatni, co prawda w nieco niskiej jakości, leak możecie obejrzeć na dole niniejszej wiadomości! Potwierdziłoby to ujawnienie MW2 Remastered przed miesiącem przez nieznanego użytkownika Twittera.

Tak czy owak Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered najwyraźniej niedługo (być może to kwestia godzin) zostanie zaprezentowane się w pełni blasku i chwały. Zgodnie z m.in. wspomnianą okładką i niniejszym trailerem, dostaniemy wyłącznie odrestaurowaną kampanię dla pojedynczego gracza, a idąc za z informacjami z niemieckiego PS Store'a, cena gry wynosić będzie ok. połowy regularnej dla gier AAA, czyli 25 euro (czyli około 113 złotych).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?