Valorant - zapisz się do zamkniętej bety

Studio Riot Games ogłosiło, że zamknięta beta FPS-a Valorant odbędzie się 7 kwietnia.

@ 31.03.2020, 11:27
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Valorant to najnowsze przedsięwzięcie studia Riot Games, autorów arcypopularnej gry MOBA, League of Legends. Nowy tytuł jednak to zupełne przeciwieństwo LoL-a, bowiem mamy tutaj do czynienia z klasycznym FPS-em w wydaniu mocno "counter-strike'owy". Jeśli zaintrygowała Was ta produkcja, to niedługo nadarzy się okazja do przetestowania jej przedpremierowej wersji!

Riot Games ogłosiło, że zamknięta beta Valorant wystartuje już 7 kwietnia! Aby wziąć udział w tym wydarzeniu wystarczy utworzyć konto Riot i połączyć je z kontem na platformie Twitch.tv (więcej informacji znajdziecie w linku od ogłoszenia). Tylko garstka (nie podano dokładnej liczby) osób otrzyma zaproszenie do testowania FPS-a. Premiera pełnej wersji gry przewidziana jest na lato tego roku - tytuł będzie dostępny wyłącznie na komputerach osobistych.

Valorant zaoferuje starcia dwóch pięcioosobowych drużyn, które mierzą się na rozmaitych mapach i walcząc o różne cele - wśród trybów zabawy znajdziemy m.in. klasyczny motyw znany z serii Counter-Strike, w którym jedna z drużyn musi podłożyć bombę, a druga jej to uniemożliwia / rozbraja ją. Pojawią się też różne klasy postaci, posiadające nie tylko odmienne uzbrojenie, ale też umiejętności specjalne, pozwalające np. postawienie zasłony, przez którą przeciwnik nie może nic dostrzec lub specjalne granaty podświetlające pozycję przeciwników.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?