W DOOM Eternal był kiedyś świetnie wyglądający pistolet

Deweloperzy z niego jednak zrezygnowali, albo dodadzą go dopiero w ramach jakiegoś DLC.

@ 29.03.2020, 15:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera DOOM Eternal za nami, a jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup nowego dzieła id Software, koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją. Wynika z niej, że wydana przez Bethesdę produkcja to naprawdę wyśmienity pierwszoosobowy shooter, który byłby jeszcze lepszy za sprawą widocznego poniżej pistoletu.

Z niewiadomych nam powodów, id Software postanowiło zrezygnować z jednej broni, opracowanej na potrzeby DOOM Eternal. Jak widać na poniższym filmie, chodzi o całkiem fajnie wyglądający pistolet. Podobnie, jak pozostałe środki perswazji, dysponowałby on najpewniej dwoma trybami ostrzału.

Nieudostępniona broń została zaprezentowana przez Elona Duska. Wkroczył on na Twitter i zamieścił tam krótką prezentację giwery. W pewnym momencie pistolet ten dało się normalnie wykorzystać, ale dostęp do niego został potem zablokowany, być może ze względu na nieco wolniejszy charakter funkcjonowania, jak spekuluje Dusk.

DOOM Eternal dostępne jest na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Za jakiś czas do sklepów powinna trafić wersja przeznaczona dla Switcha, choć na razie nie wiemy kiedy dokładnie.


Sprawdź także:

DOOM Eternal

Premiera: 20 marca 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

DOOM Eternal to pierwszoosobowa strzelanka, kontynuacja DOOM-a z 2016 roku, który stanowił restart serii FPS-ów, swoimi korzeniami sięgającej początków wirtualnej rozrywk...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   19:34, 29.03.2020
No mi brakuje takiego, słabego bo słabego, ale guna z niekończącą się amunicją. Natomiast kompletnie nie czuję tej nowej... kuszy? Nie rozkminiłem jej do tej pory.
0 kudosMicMus123456789   @   19:42, 29.03.2020
Pewnie trafi do gry z jakimś DLC, choć może nie pasował do gry ze względu na małą brutalność Dumny
0 kudosfrycek88   @   09:36, 30.03.2020
No trochę szkoda że go wyrzucili. Ta pukawka była zawsze w tej grze, co prawda w późniejszych etapach stawała się bezużyteczna, ale jednak to broń ikoniczna dla tej serii.
0 kudosshuwar   @   10:08, 30.03.2020
Ja jej używałem do ubijania tych najsłabszych potworów, by nie marnować amunicji.

BTW: Tyle piszecie o DLC, są jakieś przecieki? To prawdopodobne?
0 kudosgajda1000   @   14:56, 30.03.2020
Cały Doom Eternal to dla mnie trochę taki eksperyment z kierunkiem serii... niektórzy nowi przeciwnicy w stylu średniowiecznych rycerzy czy bardów z toporkami. Dziwne...
Dodaj Odpowiedź