Zobaczcie Sage, jednego z wojowników w grze Valorant

Riot Games przybliża nam kolejnego bohatera gry Valorant.

@ 29.03.2020, 12:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Jakiś czas temu studio Riot Games zapowiedziało swoje nowe przedsięwzięcie, Valorant. Tytuł pod wieloma względami przypomina słynnego Counter Strike'a, a jednocześnie Overwatch. Mamy bowiem do czynienia z pierwszoosobowym shooterem upakowanym specjalnymi umiejętnościami.


Jeśli czujecie się zaintrygowani produkcją, koniecznie rzućcie okiem na krótką zajawkę, która pojawiła się na łamach Twittera. Zaprezentowano na niej jednego z wojowników dostępnych w Valorant, a konkretnie Sage. Fajter specjalizuje się w uzdrawianiu, zarówno siebie, jak i sojuszników.


Żeby było ciekawiej, Sage jest w stanie jednokrotnie przywrócić jednego z poległych kompanów do życia i uzupełnić jego siły witalne do maksimum. Wojownik kontroluje też ruchy przeciwników, wykorzystując m.in. umiejętność Slow Orb - specjalnej kuli, spowalniającej wszystko, co znajdzie się w zasięgu jej działania.


Sage potrafi też przywołać ścianę, specjalną barierę, która wpływa oczywiście na pole widzenia wszystkich dookoła. Następnie bohater może "sterować" położeniem owej ściany, co widać na poniższym materiale filmowym.


Valorant zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. Na razie nie wiadomo jednak kiedy dokładnie.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?