Sony uważa, że nie będzie opóźnień w premierach gier

Korporacja nie widzi na razie żadnych problemów.

@ 28.03.2020, 10:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Do premiery konsol następnej generacji pozostało jeszcze sporo czasu. Prawdopodobnie z tego względu firma Sony nie obawia się o konsekwencje wywołane epidemią, a mające wpływ na premiery gier oraz samych platform.

Japończycy uważają, że wszystko idzie zgodnie z planem i żadna gra nie zostanie z tego względu opóźniona. Wszystkie usługi związane z wydawnictwem działają więc w odpowiedni sposób, a w rezultacie oddział Game & Network Services nie zanotuje spadku przychodów.

"Mimo że nie pojawiły się żadne problemy, Sony ostrożnie monitoruje ryzyko opóźnień w grafikach produkcyjnych tytułów wewnętrznych, jak i tych opracowywanych przez ekipy zewnętrzne, w szczególności w Europie oraz USA".

Oczywiście sytuacja jest rozwojowa. Najważniejsze w tym momencie jest to, by w krajach dotkniętych pandemią doszło wreszcie do spowolnienia pojawiania się nowych przypadków oraz śmierci. Trzymamy także kciuki za laboratoria na całym świecie, starające się opracować remedium i szczepionkę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?