Resident Evil 3 - mogą wystąpić problemy z zakupem pudełkowych wersji gry

Choć powinny być one dostępne w sklepach internetowych.

@ 26.03.2020, 20:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 3 - mogą wystąpić problemy z zakupem pudełkowych wersji gry

Firma Capcom opublikowała w sieci niedługi komunikat, informujący potencjalnych zainteresowanych grą Resident Evil 3. Jak się okazuje, wydawca spodziewa się problemów z dostawami pudełkowych egzemplarzy projektu.

Premiera Resident Evil 3 zaplanowana została na dzień 3 kwietnia bieżącego roku i to nie uległo zmianie. Potencjalne problemy mogą wystąpić jednak z nabyciem egzemplarzy pudełkowych, a to znaczy, że póki co warto zainteresować się wydaniem cyfrowym.

"Postępujemy wedle oficjalnych nakazów, aby mieć pewność, że bezpieczeństwo naszych fanów, graczy i partnerów stawiamy na pierwszym miejscu", czytamy w komunikacie.

"Ciągle jesteśmy w kontakcie z naszymi lokalnymi dystrybutorami oraz partnerami sprzedażowymi na każdym rynku, aby udostępnić kopie, gdy tylko będzie to możliwe. Proszę, sprawdzajcie u lokalnych sprzedawców, aby pozyskać bardziej szczegółowe informacje związane z dostępnością fizycznych egzemplarzy Resident Evil 3".

"Postaramy się przekazywać Wam najświeższe informacje i dziękujemy za cierpliwość".

Resident Evil 3 w Polsce zadebiutuje za sprawą firmy Cenega. Jeśli chcecie egzemplarz fizyczny, koniecznie sprawdźcie sklepy internetowe, albowiem w większości z nich gra powinna być dostępna. Nabędziecie ją na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?