King's Bounty 2 - pojawił się kolejny dziennik dewelopera

Twórcy King's Bounty 2 chcą przybliżyć nam historię serii.

@ 26.03.2020, 19:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W sieci opublikowano drugi z kolei dziennik dewelopera gry King's Bounty 2. Tym razem deweloperzy postanowili opowiedzieć nam co nieco na temat historii serii.

Z seansu dowiecie się między innymi tego, jakie są najważniejsze cechy serii King's Bounty 2. Ponadto deweloperzy zdradzą co różni poszczególne jej odsłony i dlaczego warto zainteresować się "dwójką", mającą zadebiutować jeszcze w tym roku.

King's Bounty 2 to, jak twierdzą twórcy, całkiem nowe spojrzenie na tę serię fantasy. Celem deweloperów było przygotowanie możliwie jak najbardziej wciągającej mechaniki rozgrywki, w której kluczową rolę odgrywają elementy RPG.

Cechy charakterystyczne dla gier RPG dostrzec można w wielu aspektach projektu, począwszy od przemieszczania się, przez rozwój postaci, na bitwach skończywszy. Ważne dla King's Bounty 2 mają być wybory, których skutki odczuwalne będą dalekosiężnie i w każdym możliwym obszarze rozgrywki.

Dziennik, który widnieje poniżej, nie jest oczywiście ostatnim. Spodziewajcie się, że niebawem twórcy podzielą się kolejnymi materiałami.

King's Bounty 2 trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Dostępne będzie w polskiej wersji językowej na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

King's Bounty II

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE

King's Bounty II to kontynuacja jednej z najpopularniejszych serii gier strategicznych łączących w sobie elementy turowej walki i RPG. Za projekt ponownie odpowiada rosyj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:11, 26.03.2020
Mam mieszane uczucia co do tego co zobaczyłem. Widać, że dwójka będzie znacząco różnić od tego co przez ostanie lata oferowała serią. Mi osobiście nie przeszkadzała kreskówkowa oprawa graficzna i ogólny baśniowy klimat.