29 maja na Nintendo Switch pojawią się BioShock: The Collection, seria Borderlands oraz XCOM 2

Firma 2K Games ogłosiła, że 29 maja do sprzedaży trafi kompilacja remasterów BioShock: The Collection, seria Borderlands (za wyjątkiem DLC do "dwójki" i Borderlands 3) oraz XCOM 2 z dodatkami.

@ 26.03.2020, 16:52
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
switch

29 maja na Nintendo Switch pojawią się BioShock: The Collection, seria Borderlands oraz XCOM 2

Nintendo Switch, konsola "pół-przenośna pół-stojąca", która w domyśle prawdopodobnie miała być przede wszystkim nośnikiem dla gier jej autora, "Big N", nieoczekiwanie stała się jednym z miejsc, na które lądują niemal wszystkie duże gry wysokobudżetowe. W tym wiele pożądanych remasterów i konwersji - zapowiedziano, że spora część katalogu firmy 2K Games pojawi się na Switchu!

Switch dokładnie 29 maja dostanie potężną porcję gier od 2K Games. Będą to BioShock: The Collection, Borderlands: Legendary Collection, a także XCOM 2! W ramach BioShock: The Collection "switchowcy" dostaną pełny pakiet, włącznie z dodatkami dla "dwójki" oraz BioShock: Infintie; Borderlands: Legendary Collection to wszystkie odsłony popularnego FPS-a za wyjątkiem Borderlands 3 oraz wydanego z okazji premiery "trójki" dodatku do Borderlands 2, Commander Lilith and The Fight For Sanctuary. XCOM 2 dostanie wszystkie rozszerzenia, jednak zostanie pozbawiony obsługi modów.

Premiera wszystkich pozycji została wyznaczona na 29 maja tego roku! Co ciekawe, również w wersji fizycznej, na kartridżach - jednak z pewną ilością danych wymaganych pobrania z sieci.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?