Platinum Games 1 kwietnia zapowie coś nowego

Platinum Games odświeżyło swoją stronę internetową, na której w tajemniczy sposób przekazuje kolejne informacje.

@ 26.03.2020, 19:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one

Wygląda na to, że nadchodzi kolejne ogłoszenie od studia Platinum Games. Witryna internetowa Platinum 4 została zaktualizowana i wyświetla teraz datę „04.01” (środa 1 kwietnia) pod gwiazdą, którą należy zapalić.

Miejmy nadzieję, że to nie żart na prima aprilis i przyszły tydzień prawdopodobnie przyniesie ostateczne ogłoszenie dotyczące strony Platinum 4, a na podstawie tego, co Hideki Kamiya powiedział DualShockers kilka tygodni temu w PAX East, będzie to "coś wielkiego".

To, co do tej pory ogłoszono na stronie Platinum 4, już zapowiadało się niezwykle ciekawie. Zaczęło się od pomyślnego uruchomienia kampanii Kickstarter The Wonderful 101 Remastered, która ukaże się w maju, jako pierwsza publikacja Platinum Games jako wydawnictwa. Potem pojawiło się ogłoszenie o nowym studiu, Platinum Games Tokyo - założonym w celu zwiększenia wysiłków firmy w opracowywaniu gier. Z kolei ostatnio „Project GG”, który został nazwany trzecim aktem trylogii o superbohaterach z Viewtiful Joe i The Wonderful101.

Nic nie wskazywało na to, jakie może być czwarte i ostatnie ogłoszenie. Wiadomości na temat Bayonetta 3 są szczątkowe od dawna, ale ujawnienie czegoś zupełnie innego jest równie prawdopodobne, a może wręcz o wiele ciekawsze? Co myślicie na ten temat? Czy chcielibyście kontynuację Nier, a może zupełnie nową markę?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?