Nauczyciel daje lekcję geometrii w Half-Life: Alyx

Zobaczcie ciekawy sposób wykorzystania technologii wirtualnej rzeczywistości.

@ 26.03.2020, 10:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Half-Life: Alyx trafiło do sprzedaży przed kilkoma dniami i wszystko wskazuje na to, że jest naprawdę wyśmienitym tytułem dedykowanym goglom wirtualnej rzeczywistości. Jeden nauczyciel, prawdopodobnie fan cyklu, postanowił projekt wykorzystać w nietypowy sposób.

Na poniższym filmie zobaczyć możecie jak nauczyciel matematyki, Charles Coomber, prowadzi w Half-Life: Alyx lekcję geometrii dla siódmoklasistów. Co ważne zaznaczanie, to nie jest typowy materiał z cyklu "Let's play", ale faktyczna lekcja, tyle że w dość nietypowym środowisku.

Na końcu filmu widzimy nieco więcej samej gry, albowiem nauczyciel przechadza się po apartamencie Alyx, pokazując m.in. zwierzaka oraz okolicę. Reszta to czysta wiedza, a zatem jeśli czegoś w geometrii nie ogarniacie, jest szansa, że się przyda.

Premiera Half-Life: Alyx odbyła się 23 marca bieżącego roku.


Sprawdź także:

Half-Life: Alyx

Premiera: 23 marca 2020
PC

Half-Life: Alyx to kolejna odsłona kultowej serii pierwszoosobowych strzelanek od firmy Valve. Produkcja stanowi prequel do wydarzeń oglądanych w Half-Life 2 (oraz dwóch ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?