Wasteland 3 - blisko godzinny gameplay z wersji beta

Zamknięta beta Wasteland 3 wystartowała, a wraz z nią nowe materiały - tym razem dostępny jest godzinny gameplay z samego początku przygody.

@ 25.03.2020, 11:04
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Wasteland 3 - blisko godzinny gameplay z wersji beta

17 marca, zgodnie z zapowiedziami, wystartowały zamknięte beta-testy nadchodzącego wielkimi krokami Wasteland 3. Ta wersja gry dostępna jest tylko dla osób, które wsparły kampanię projektu studia inXile Entertainment na platformie Kickstarter odpowiednią kwotą. Niemniej jednak dzięki Internetowi wszyscy mamy okazję zobaczyć, jak wygląda niemal finalna wersja długo oczekiwanego RPG-a z elementami strategii turowej!

Na kanale Rob Cram na YouTubie pojawił się niemal godzinny zapis z rozgrywki Wasteland 3, prezentujący wszystkie kluczowe elementy - widzimy pierwsze 60 minut gameplayu. Od intra, po kreację bohatera, wyboru klasy oraz motywacji, przez zmodyfikowanie jego wyglądu, aż do właściwej zabawy. Jest to niezwykle łakomy kąsek, ale jeśli nie chcecie psuć sobie zabawy przed premierą pełnej wersji gry, nie radzimy oglądać poniższego materiału!

Wasteland 3 ukaże się na rynku 19 maja na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 w polskiej wersji językowej (nakładem firmy Koch Media Polska).


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?