Control otrzyma niebawem darmową aktualizację

Zadebiutuje ona w tym samym dniu co DLC zatytułowane The Foundation.

@ 24.03.2020, 15:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Control otrzyma niebawem darmową aktualizację

Control otrzyma już niedługo kolejną aktualizację, opracowywaną obecnie przez studio Remedy Entertainment. Patch wprowadzi sporo różnych zmian, w tym także nowe treści, które do tej pory były niedostępne.

Premiera pierwszego płatnego rozszerzenia dla Control, The Foundation, zaplanowana została na dzień 26 marca bieżącego roku. Wtedy też projekt studia Remedy dostanie aktualizację, która będzie darmowa i wprowadzi kilka istotnych zmian.

Czego możemy się spodziewać? Twórcy przygotowali między innymi poprawki w funkcjach oraz zmiany wpływające na wygodę użytkowania gry. Pojawi się też całkiem nowa umiejętność zwana Shield Rush. Dzięki niej możliwe będzie stworzenie bariery, a potem rzucenie się z nią w kierunku wrogów. Inną ważną zmianą jest możliwość przypisywania na nowo wcześniej przydzielonych punktów umiejętności.

Jeśli chodzi o bardziej techniczne sprawy, twórcy poprawili działanie gry, a przy okazji dodali wsparcie dla technologii DLSS 2.0 od firmy NVIDIA - chodzi oczywiście wyłącznie o układy GeForce RTX, które ją wykorzystują.

Control dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jak wcześniej wspomniałem, 26 marca zadebiutuje dodatek The Foundation, choć na razie tylko na PC i PS4. Na Xboksie One zagramy w niego dopiero od 25 czerwca.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?