Ghost Recon: Breakpoint - Deep State - nowy dodatek z Samem Fisherem

Ubisoft zapowiedziało kolejny dodatek / event do Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - akcja zatytułowana Deep State będzie zawierała obecność Sama Fishera z serii Splinter Cell.

@ 20.03.2020, 09:26
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, najnowszy sandboksowy shooter trzecioosobowy od francuskiego Ubisoftu, na razie nie radzi sobie najlepiej. Tytuł został przyjęty kiepsko zarówno przez recenzentów jak i konsumentów, więc musi nadganiać niedostatki w rozgrywce kolejnymi dodatkami i usprawnieniami, by utrzymać graczy przy sobie. Takim czymś ma być Deep State - zapowiedziane właśnie wydarzenie, w którym jedną z głównych ról zagra Sam Fisher z cyklu Splinter Cell!

Ghost Recon: Breakpoint - Deep State zadebiutuje 24 marca na wszystkich docelowych platformach - komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Niestety, w tweecie ujawniającym projekt na oficjalnym koncie Ubi nie pojawiło się nic więcej oprócz krótkiego zwiastuna. Prawdopodobnie Sam Fisher, który wciela się tutaj w rolę zbawiciela problemów, w jakie wpakował się oddział Duchów na wyspie Auroa, będzie tylko gościnnym występem pod postacią kilku misji fabularnych.

Więcej szczegółów na temat Deep State możemy spodziewać się na dniach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?