L.A. Noire: Part Two przypadkowo ujawnione?

Czyżby niedługo czekała na nas oficjalna zapowiedź kontynuacji detektywistycznej przygodowej gry akcji, L.A. Noire? L.A. Noire: Part II przypadkowo pokazało się na YouTube!

@ 19.03.2020, 07:53
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
inne

L.A. Noire: Part Two przypadkowo ujawnione?

Studio Rockstar z pewnością nie życzyłoby sobie takiej zapowiedzi. L.A. Noire, czyli przygodowa gra akcji z charakterystycznym, detektywistycznym zacięciem, ukazała się w 2011 rok na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Prawdopodobnie przed GTA VI przyjdzie nam rozwikłać kilka kolejnych spraw w kontynuacji - L.A. Noire: Part Two!

Wskazuje na to pewien - na pierwszy rzut oka - niewidoczny detal odkryty przez jednego z fanów na forum Reddit. Otóż pewien utwór muzyczny, konkretnie Break My Stride wykonywany przez Matthew Wildera, pojawił się w na automatycznie tworzonym przez algorytmy YouTube kanale L.A. Noire Part Two - Topic (tego typu kanały związane są z usługą YouTube Premium, który oferuje słuchanie muzyki na podobnych zasadach co np. Spotify). Więcej informacji zdradzał opis:

"Dostarczony YouTube'owi przez Take-Two Interactiv. (...) Muzyka z L.A. Noire Part Two (...)".

Nie chciałbym rozpalać niepotrzebnych nadziei, ale to bardzo duży przeciek tego, co szykować może dla nas Rockstar. Pytanie, czy drugą część L.A. Noire dostaniemy przed GTA VI. A może w międzyczasie R■ pokaże nam coś jeszcze - ostatnio bowiem do sieci trafiła wiadomość o rzekomych naciskach ze strony firmy-matki, Take-Two Interactive właśnie, by cykl produkcyjny deweloperów był nieco lepszy niż dwie gry na kilka lat. A może podpowiedzią były zaktualizowane grafiki na głównej stronie studia?


Sprawdź także:
L.A. Noire

L.A. Noire

Premiera: 17 maja 2011
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

L.A. Noire to gra przygodowa, wzorująca się na filmach Noir z lat '40 i '50. Podobnie jak pierwowzór ukazuje ona mroczne aspekty istoty ludzkiej. Akcję umieszczono w L...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?