Naughty Dog prezentuje śnieg i wspinaczkę w The Last of Us: Part II

Niby nic szczególnego, ale zawsze coś. Prezentacja The Last of Us: Part II na Twitterze koncentruje się na śniegu i wspinaczce.

@ 18.03.2020, 19:46
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Naughty Dog prezentuje śnieg i wspinaczkę w The Last of Us: Part II

Naughty Dog udostępniło kilka ujęć z bohaterką gry The Last of Us: Part II, Ellie. Dziewczyna wspina się po pokrytych śniegiem przeszkodach i skacze przez szczelinę, lądując na innej zaśnieżonej platformie. Gracze wskoczyli na Twitter, aby wyrazić jednak swoją frustrację.

Tweet zasadniczo podkreśla, że gracze mogą oczekiwać swobodnego wspinania się i eksplorowania środowiska. Jest to jednak mechanika dostępna w większości gier wideo. Nie jest to żadna nowość, a gracze chcieliby jednak zobaczyć w kontynuacji The Last of Us coś ciekawszego.

Wiele osób narzeka również na jakość deformacji śniegu przedstawioną w filmie. W ich opinii nie wygląda to jakoś szczególnie porywająco. Fani są sfrustrowani tym, że do premiery zostało już naprawdę niewiele czasu, a prezentowane "nowości" nie są szczególnie porywające.

The Last of Us: Part II trafi wyłącznie na PlayStation 4 w dniu 29 maja 2020 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?