Resident Evil 3 - w sieci pojawił się film dokumentujący wydarzenia mające miejsce przed fabułą z gry

Wideo zawiera spoilery z poprzednich odsłon cyklu Resident Evil, więc oglądajcie z rozwagą!

@ 18.03.2020, 10:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 3 - w sieci pojawił się film dokumentujący wydarzenia mające miejsce przed fabułą z gry

Jeśli czekacie na premierę Resident Evil 3, którą zaplanowano na początek kwietnia bieżącego roku, koniecznie rzućcie okiem na poniższy materiał filmowy. Wyjaśnia on w przystępny sposób wydarzenia, jakie miały miejsce zaraz przed incydentem, do którego doszło w Raccoon City - miejscu akcji.

Film widoczny poniżej przygotowany został przede wszystkim z myślą o osobach, które nie miały do czynienia z Resident Evil 0, Resident Evil oraz Resident Evil 2 i nie zamierzają w nie grać. Zawiera on spoilery z wymienionych części serii, więc jeśli planujecie w nie zagrać, odpuśćcie seans.

Jeśli nie planujecie grać w wymienione trzy projekty, a zamierzacie sprawdzić Resident Evil 3, możecie spokojnie odpalić odtwarzacz. Film stanowi skrót tego, co miało miejsce wcześniej, pozwoli Wam bez żadnych problemów wkroczyć do świata "trójki" i ogarnąć prezentowaną w niej historię.

Premiera Resident Evil 3 zaplanowana została na dzień 3 kwietnia bieżącego roku. Grać będziemy na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

PS. Jeśli zdecydujecie się zagrać w Resident Evil 2, pamiętajcie o tym, że na naszych łamach dostępny jest darmowy poradnik.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?