Assassin's Creed: Odyssey za darmo od 19 marca

Firma Ubisoft ogłosiła, że Assassin's Creed: Odyssey - najnowsza część serii przygodowych gier akcji z elementami RPG - w weekend zaczynający się 19 marca będzie dostępne za darmo.

@ 18.03.2020, 09:06
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Ubisoft przyłącza się do akcji #zostańwdomu (tak naprawdę, to pewnie nie) i oferuje coś, co może pomóc graczom wytrzymać trudy kwarantanny / pracy zdalnej. Od 19 do 22 marca, czyli w nadchodzący weekend, za darmo na wszystkich platformach zostanie udostępnione Assassin's Creed: Odyssey!

Promocja związana z darmowym Assassin's Creed: Odyssey rozpocznie się dokładnie w czwartek, zatem sporo przed faktycznym weekendem - gracze PC-towi już mogą zrobić wstępne pobranie gry, korzystając albo z platformy Uplay, albo Epic Games Store. Ważna informacja: sprawdźcie dokładne wymagania sprzętowe, byście dobrze oszacowali zdolności Waszych maszyn (chociaż jeśli Origins działało, z Odyssey też nie powinniście mieć problemów). Pozostali, a więc konsolowcy, muszą poczekać do jutra!

Assassin's Creed: Odyssey to jak na razie ostatnia odsłona przygód tytułowych Asasynów. Premiera gry odbyła się w 2018 roku i podobno w tym mamy otrzymać nową część serii - jednak z powodu koronawirusa, który skutecznie uderzył w świat, wiele premier może zaliczyć obsuwę, nie wykluczając również szerokiego portfolio Ubisoftu. W grze wcielamy się w spartanina Alexiosa lub jego żeńską wersję, Kassandrę, zaś historia rozpoczyna się w roku 430 przed Chrystusem - lada moment wybuchnie wojna peloponeska.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?