The Witcher Goodies Collection - darmowa propozycja od GOG

Sklep GOG do jutra, 18 marca, oferuje darmowy pakiet z "okołowiedźminowymi" produktami, takimi jak tapety, artbooki itd. - The Witcher Goodies Collection.

@ 17.03.2020, 09:22
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

The Witcher Goodies Collection - darmowa propozycja od GOG

The Witcher Goodies Collection - kolejna darmowa propozycja od sklepu GOG! W skład produktu wchodzą wszelakie "okołowiedźminowe" dzieła, takie jak ścieżki dźwiękowe, tapety, zapis z koncertu na żywo w trakcie któregowykonywano wiedźmińskie utwory pochodzące z najnowszej części, Dzikiego Gonu, a także artbooki.

The Witcher Goodies Collection dostępne jest w GOG zupełnie za darmo - paczkę z dobrociami z uniwersum Wiedźmina możemy pobrać tylko do jutra, 18 marca! Zwrócić uwagę szczególnie polecam na filmy z koncertu, ponieważ ścieżka dźwiękowa z każdej z części serii autorstwa studia CD Projekt RED jest utrzymana w doskonałym stylu, a ostatnia, z Wiedźmina 3, to naprawdę jeden z pokazów kunsztu kompozytorów.

The Witcher Goodies Collection znajdziecie na tej stronie GOG lub bezpośrednio w aplikacji.


Sprawdź także:
Wiedźmin

Wiedźmin

Premiera: 25 października 2007
PC

Wiedźmin to pierwsze, naprawdę rozbudowane RPG zbudowane w całości w Kraju nad Wisłą. Produkcja oferuje nie tylko wciągający wątek fabularny, ale także świetną mechanikę ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   14:11, 17.03.2020
Paczka ciekawa choć nie za bardzo zachęci do zostania w domu ;p