Animal Crossing: New Horizons - najnowszy zwiastun przypomina o premierze

Gra zadebiutuje już 20 marca.

@ 16.03.2020, 18:33
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Seria Animal Crossing to specyficzne gry, które jednak mają wielu fanów na całym świecie. Nadchodzące Animal Crossing: New Horizons to póki co największa tegoroczna premiera na Nintendo Switch, więc Japończycy nie szczędzą nam materiałów promocyjnych.

Jeśli - podobnie jak ja - nie mieliście jeszcze z tym cyklem do czynienia, to możecie poczuć się nieco zagubieni. W każdym razie chodzi tu o ty, że trafiamy na wyspę i musimy zbudować od postaw coś w rodzaju wioski. Nad naszą głową ciąży pewien długo, więc generalnie nie jest łatwo. W Animal Crossing: New Horizon zajmujemy się przede wszystkim craftingiem, pozyskiwaniem nowych surowców i stawianiem kolejnych konstrukcji. Duże znaczenie ma także interakcja z NPC-ami, dla których wykonujemy rozmaite misje, i samym otoczeniem. Jest tu trochę z Simsów, trochę ze Stardew Valley. Jest niecodziennie, ale przez to ciekawie.

Animal Crossing: New Horizon zadebiutuje już 20 marca. Poniżej świeży trailer.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?