Wasteland 3 - zamknięta beta jeszcze w marcu

Studio inXile Entertainment ogłosiło, że wersja beta Wasteland 3 zostanie uruchomiona 17 marca.

@ 15.03.2020, 08:18
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

W listopadzie zeszłego roku studio inXile Entertainment przełożyło premierę swojego wielce oczekiwanego, turowego cRPG-a Wasteland 3 - zamiast w marcu tego roku, kolejną część kultowej serii otrzymamy dopiero - albo aż - 19 maja. Na szczęście już niedługo, bo 17 marca, deweloperzy rozpoczną zamknięte beta-testy gry!

Niestety, na dołączenie do przedpremierowych testów Wasteland 3, obawiam się, że jest już za późno. Dostęp do wersji beta otrzymają wyłącznie darczyńcy z platformy Fig, którzy wsparli projekt kwotą minimum 25 dolarów - napisano w ogłoszeniu na Figu. Dla wszystkich, którzy spełnili powyższe wymagania, będzie czekał do odebrania klucz Steam, zaś serwery gry odpalone zostaną 17 marca o godzinie 5 rano naszego czasu.

Mimo iż gracze będą mieli do czynienia z wersją beta, to nadal większość gry będzie dla nich ukryta - oprócz kilku lokacji przeznaczonych do tego buildu, niedostępna ma być mapa świata, kilka elementów postaci, a także m.in. intro, które ponoć jest jeszcze w produkcji.

Wasteland 3 zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach Xbox One (dla obu platform, gra równocześnie zadebiutuje też w abonamencie Xbox Game Pass) oraz PlayStation 4 już 19 maja tego roku.


Sprawdź także:

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   22:24, 15.03.2020
Cztery lata oczekiwania. Mam nadzieję że inXile zaatakuje naprawdę mocnym tytułem, nieśmiało liczę na najlepszy RPG postapo w historii.
0 kudoslogan23   @   07:01, 16.03.2020
Też mnie gra interesuje ale nie mam banana na twarzy. Czekam na chłodno na recenzje.