Studio Team Ninja może przygotować kolejne Ninja Gaiden

Warunkiem zdaje się być ukończenie wszelkich prac nad NiOh 2.

@ 13.03.2020, 09:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Studio Team Ninja może przygotować kolejne Ninja Gaiden

Studio Team Ninja zasłynęło przede wszystkim za sprawą cyklu Ninja Gaiden, a ostatnio jego deweloperzy zajmują się rozwijaniem całkiem nowej serii, NiOh. Jak się jednak okazuje, ekipa chętnie wróciłaby do pierwszego z wymienionych projektów.

Premiera NiOh 2 ma miejsce dzisiaj. Jeśli dzieło z gatunku soulslike do Was nie przemawia, to wiedzcie, że w przyszłości być może otrzymacie szansę na to, by ponownie wcielić się w Ryu Hayabusa, protagonistę cyklu Ninja Gaiden.

Chęć przygotowania kolejnej odsłony przygód Ryu wyraził w wywiadzie dla Famitsu dyrektor NiOh 2, Fumihiko Yasuda. Zapytany o przyszłość marki Ninja Gaiden, deweloper powiedział, że rozmawiał na ten temat z prezydentem Koei Tecmo, Hisashi Koinuma. W odpowiedzi usłyszał, że na razie nie ma czasu na to, bo robi NiOh 2.

Co to znaczy? Humorystyczny komentarz może wskazywać na to, że Team Ninja będzie miało szansę opracować kolejne Ninja Gaiden. Mamy nadzieję, że faktycznie tak będzie, a wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?