Zwiastun premierowy NiOh 2

W sieci pojawił się materiał przygotowany z okazji premiery NiOh 2.

@ 11.03.2020, 19:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Zwiastun premierowy NiOh 2

Jedna z najważniejszych premier początku bieżącego roku to NiOh 2. Tytuł zadebiutować ma w najbliższy piątek, a w sieci pojawił się jego zwiastun premierowy.

Film przygotowała firma Koei Tecmo, czyli wydawca projektu. Ukazuje on najważniejsze aspekty NiOh 2, czyli przede wszystkim dynamiczne i piekielnie szybkie pojedynki ze stojącymi na naszej drodze demonami. Jako że projekt jest reprezentantem gatunku soulslike, starć w nim nie brakuje.

Akcja NiOh 2 ukazuje nam wydarzenia, które miały miejsce przed pierwszą odsłoną cyklu. Tytuł rozwija mechanikę rozgrywki, jaką opracowano w przypadku "jedynki", wprowadzając do zabawy m.in. wiele nowych rodzajów broni, w tym toporki.

Aby starcia były ciekawsze od tych z części pierwszej, przygotowano też wiele niedostępnych wcześniej rozwiązań, w tym dodatkowe atrybuty broni, misje w grupach itd.

Wszystko to sprawdzicie samodzielnie niebawem. Premiera NiOh 2 zaplanowana została na dzień 13 marca bieżącego roku. Grać będziemy wówczas tylko na PlayStation 4.


Sprawdź także:
NiOh 2

NiOh 2

Premiera: 13 marca 2020
PS4

NiOh 2 to kontynuacja gry akcji z elementami RPG utrzymanej w konwencji soulslike, a więc powstałych na modłę serii Dark Souls. Za projekt odpowiada studio Team Ninja, oj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:09, 11.03.2020
Ciekawe czy i tym razem uda się wbić platynę Dumny