Norman Reedus w kolejnym projekcie Hideo Kojimy?

Norman Reedus, gwiazda The Walking Dead i ostatniego Death Stranding, może wziąć udział w kolejnym projekcie.

@ 11.03.2020, 16:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4

Norman Reedus w kolejnym projekcie Hideo Kojimy?

Norman Reedus nawiązał przyjaźń z Hideo Kojimą przy produkcji P.T. z 2014 roku, a następnie przejmując główną rolę w symulatorze dostaw Kojima Productions, Death Stranding. Wygląda na to, że duet jeszcze nie skończył współpracy i planuje coś nowego.

W filmie „Autouzupełnianie” na kanale Wired Reedus odpowiada na często zadawane pytania w Internecie. Czy wiesz, że spotkał dziewczynę w Toyko, która mieszkała w Nowym Jorku, która poprosiła go o przeprowadzkę do Los Angeles, gdy mieszkał w Hiszpanii, gdzie zobaczył, że dostał pracę w Kalifornii, co doprowadziło do udziału w sztuce? Bardzo skomplikowane i mylące, ale teraz już wiecie, jaka to ciekawa postać.

W każdym razie jest pytanie dotyczące jego ostatniego wystąpienia w grze wideo. Jak można się spodziewać, Reedus odpowiada na jedno pytanie dotyczące Death Stranding. Wyjaśnia, jak Guillermo del Toro powiedział mu, że oczekuje telefonu od Hideo Kojimy i że powinni dalej współpracować. Reedus mówi, że był „oszołomiony” tym, nad czym pracował Kojima, i że Japończyk jest „super geniuszem”.

Hideo Kojima długo pracował nad Death Stranding, a w wywiadzie dla Famitsu na początku tego roku drażnił się, że „chciałby spróbować mniejszych gier, takich jak gry epizodyczne i gry wyłącznie cyfrowe”. Zastanawiał się także nad swoim kolejnym projektem jeszcze przed premierą symulatora kuriera: „Już myślę o następnym projekcie i następnym, kolejnym projekcie i staram się przygotować”.

Death Stranding jest dostępne na PS4, a niebawem, konkretnie 2 czerwca, zadebiutuje także na PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosomen89   @   16:24, 11.03.2020
Oni chyba są parą bo Kojima pcha go gdzie się da... 🤣🤣