Przecena Borderlands 3 na Steam

Zniżkę przygotowano ze względu na zbliżającą się premierę gry na platformie Valve.

@ 11.03.2020, 12:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Borderlands 3 dostępne jest od zeszłego roku dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. W przypadku blaszaków tytułu nie dało się jednak nabyć na najpopularniejszej platformie elektronicznej dystrybucji, czyli sklepie Steam.

Usługa należąca do Valve niebawem wzbogaci się jednak o Borderlands 3. Stanie się to dokładnie 13 marca bieżącego roku. Z tej okazji już teraz można rozpocząć pobieranie danych, by gotowym być na granie natychmiast po tym, jak gra zostanie odblokowana.

Zachętą dla potencjalnych kupujących mają być przeceny. Na Steam grę Borderlands 3 można obecnie nabyć za 50% pierwotnej ceny, a zatem za mniej więcej 130 złotych. Przecena wciąż widnieje na karcie tytułu i ma obowiązywać do dnia 20 marca. Być może jednak zostanie przedłużona.

Przed zakupem pamiętajcie o tym, by zerknąć na wymagania sprzętowe gry. Zachęcamy Was też do przeczytania naszej recenzji.


Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?