Team17 zapowiada nowe Wormsy - premiera w tym roku

Worms 5 zostało zapowiedziane! Autorzy marki, studio Team17, pochwalili się krótkim trailerem i informacją, że więcej konkretów - a nawet premiera - znajdą się jeszcze w tym roku.

@ 09.03.2020, 18:25
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne

Studio Team17 sprawiła graczom nie lada niespodziankę - zupełnie z zaskoczenia firma opublikowała zwiastun nowej części Wormsów! Zgodnie z krótkim materiałem filmowym, Wormsów 5 (lub - zgodnie z tytułem - Wormsów 2020) powinniśmy spodziewać się w tym roku!

Team17 znane jest przede wszystkim z serii - można powiedzieć - platformówek poświęconych tytułowym robakom i ich walkom. Akcja klasycznych Wormsów była ukazana w dwuwymiarowej konwencji, a wojaże kilku drużyn odbywały się na zamkniętej arenie. Seria święciła tryumfy we wczesnych latach dwutysięcznych - ostatnią kanoniczną odsłoną marki było opublikowane w 2005 roku Worms 4: Mayhem, które odświeżało formułę i przenosiło świat sympatycznych glizd do trzeciego wymiaru. Ostatnią zaś częścią było wydane w 2016 roku Worms W.M.D. i związany z tym tytułem powrót do korzeni - czyli dwóch wymiarów.

Worms 2020 lub - jak kto woli - Worms 5 na razie zostało tylko "zajawione" krótkim trailerem. Nie widzimy na nim dosłownie nic, co mogłoby sugerować, jakie tryby rozgrywki otrzymamy lub jak wygląda sam gameplay. Premiera, zgodnie z tytułem, zaplanowana została na ten rok, a więcej detali powinniśmy poznać już niedługo.


Sprawdź także:

Worms 4: Totalna Rozwałka

Premiera: 29 lipca 2005
PC, PS2, XBOX

Worms 4: Totalna Rozwałka to kolejna część i zarazem powrót do korzenii serii. "Mayhem" to niczym nieskrępowana, radosna rozwałka - w trybie single player lub z przyjació...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?