Targi E3 2020 pod znakiem zapytania?

Organizatorzy imprezy rozważają swoje możliwości.

@ 05.03.2020, 10:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Targi E3 2020 pod znakiem zapytania?

Koronawirus miesza w każdej możliwej branży. Jak się okazuje, jest spora szansa, że namiesza też w tegorocznych targach E3. Firma odpowiedzialna za ich organizację, ESA, rozważa status wydarzenia.

Jak na razie nie ma żadnych decyzji w temacie ewentualnych zmian organizacyjnych w E3 2020. ESA przygląda się jednak sytuacji koronawirusa na świecie, w tym także w Kalifornii, i rozważa swoje możliwości.

Czy to znaczy, że E3 2020 może zostać przesunięte, jak to miało miejsce z GDC 2020? Tego niestety nie wiemy, aczkolwiek istnieje taka szansa. E3 organizowane jest zawsze w Los Angeles, a to właśnie w Kalifornii, jeśli chodzi o USA, przypadków koronawirusa zanotowano najwięcej.

W sytuacji kryzysowej może też dość do całkowitego anulowania targów E3, trzeba być jednak dobrej myśli. Mogłoby to bowiem oznaczać wiele opóźnień, zarówno jeśli chodzi o konsole nowej generacji, jak i przeznaczone dla nich oprogramowanie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudospetrucci109   @   10:48, 05.03.2020
Nie rozumiem tej całej paniki związanej z koronawirusem. Przecież ten wirus nie zniknie ot tak sobie. Pewnie już zostanie na stałe. I co, za rok też odwołają wszystkie imprezy? Ludzie zachowują się jakby doszło do jakiejś apokalipsy zombie...