Hideo Kojima pokazuje tryb fotograficzny Death Stranding

Będzie on dostępny na premierę komputerowej wersji Death Stranding.

@ 05.03.2020, 09:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Hideo Kojima pokazuje tryb fotograficzny Death Stranding

Komputerowa wersja Death Stranding zadebiutować ma ze specjalnym trybem fotograficznym, który, za sprawą aktualizacji, trafi też do posiadaczy wydania dla PlayStation 4. Jeśli chcecie go zobaczyć wcześniej, rzućcie okiem poniżej.

Hideo Kojima opublikował na łamach swojego Twittera nowy wpis, za sprawą którego prezentuje on krótki filmik ukazujący tryb fotograficzny Death Stranding. Wideo nie jest jakoś szczególnie długie, ale i tak warto na nie spojrzeć.

Za sprawą krótkiej prezentacji, zerknąć możemy na kilka różnych filtrów, efektów specjalnych oraz innych funkcji, z których możemy korzystać, by modyfikować złapane ujęcie. Hideo Kojima na kilku fotkach pokazuje możliwości edytora.

Komputerowe wydanie Death Stranding trafi do sprzedaży na początku czerwca. Pamiętajcie, że obecnie jest ono dostępne wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 4. Wydanie konsolowe mieliśmy już okazję zrecenzować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?