Halo: Combat Evolved Anniversary dostępne na PC w The Master Chief Collection

3 marca zadebiutowała na PC-tach druga, a w praktyce pierwsza, odsłona serii Halo pakietu The Master Chief Collection - Halo: Combat Evolved Anniversary.

@ 04.03.2020, 10:39
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Halo: Combat Evolved Anniversary dostępne na PC w The Master Chief Collection

Wczoraj, 3 marca, do pakietu Halo: Master Chief Collection na komputerach osobistych dołączyła kolejna pozycja - Halo: Combat Evolved Anniversary! Warto przypomnieć, że elementy pakietu zremasterowanej kolekcji przygód Master Chiefa na PC-tach pojawiają się w pewnych odstępach czasowych; tytuł nie zadebiutował w całości jak na konsoli Xbox One.

Halo: The Master Chief Collection na XONE zadebiutowało już jakiś czas temu, bo w 2014 roku, tuż po starcie całej konsoli. Jednak komputerowa wersja zremasterowanych przygód Master Chiefa dopiero od 2019 r. wychodzi na komputerach - i to w częściach przez cały rok, zgodnie z wcześniejszymi informacjami. Jak na razie gracze PC-towi dostali Halo Reach oraz debiutujące właśnie Combat Evolved Anniversary (Anniversary to edycja gry z 2011 roku wydana na Xboksa 360 z okazji 10-lecia gry). Pozostałe odsłony serii Halo - Halo 2, Halo 3, Halo 3: ODST oraz Halo 4 - mają ukazać się w tym roku.

Halo: Combat Evolved to debiutancka odsłona całej marki, która dała życie jednej z najpopularniejszej serii FPS-ów w historii (i to nie tylko konsoli firmy Microsoft). Wcielamy się w niej w Johna-117, czyli popularnego Master Chiefa. Wraz z Cortaną, wirtualną towarzyszką podróży, bedącą w rzeczywistości niezwykle zaawansowaną sztuczną inteligencją, walczymy w wojnie przeciwko rasie obcych istot z galaktyki, Convenant.

Halo: The Master Chief Collection, w skład którego wchodzi Halo: Combat Evolved Anniversary dostępne jest zarówno w Microsoft Store, jak i na Steamie, oraz w pakiecie Xbox Game Pass.


Sprawdź także:
Halo: Combat Evolved

Halo: Combat Evolved

Premiera: 30 września 2003
PC, XBOX

Halo: Combat Evolved to pierwszoosobowa strzelanina w klimatach science-fiction, opowiadająca o walce ludzkości przeciwko koalicji zjednoczonych ras obcych - Covenant. Gł...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?