Kolejne plotki na temat Elden Ring oraz Bloodborne 2

Niestety te związane z Bloodborne 2 nie są szczególnie porywające.

@ 04.03.2020, 09:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Kolejne plotki na temat Elden Ring oraz Bloodborne 2

Elden Ring to nowy projekt studia From Software, mający zadebiutować jeszcze w tym roku. W sieci pojawiła się garść nowych ploteczek na jego temat, a przy okazji jedna dotycząca Bloodborne 2.

Nowe informacje na temat Elden Ring docierają do nas od insidera (osoba z dostępem do studia) zwanego Omnipotent. Opublikował on na portalu ResetEra wpis, w którym czytamy, że gra oferować będzie m.in. dynamicznie zmieniającą się porę dnia i pogodę, a ważną rolę odgrywać będzie w niej fauna.

"Mogę nawet napisać, że zwierzęta oraz wrogowie w świecie zmieniają swoje ulokowanie, zarówno większe, jak i mniejsze stworzenia. Są rzeczy, które sprawiają, że świat żyje, nie jest tylko po to, by zapewnić Ci rozrywkę. Nie są to jakieś wielkie zmiany, gdy patrzysz na każdą z nich z osobna".

"Zaczynasz to jednak łączyć w całość, a wtedy okazuje się, że masz do dyspozycji coś, co przypomina pod względem budowy poprzednie gry, ale punktem kulminacyjnym jest coś całkiem innego".

Nie spodziewamy się oczywiście świata pokroju tego z Assassin's Creed: Odyssey, ale mimo wszystko widać, że From Software chce oddać w nasze ręce więcej swobody.

Firma nie chce natomiast uraczyć nas Bloodborne 2. Tak przynajmniej twierdzi Omnipotent, komentując stwierdzenie jednego z czytelników portalu, który zasugerował, że Bloodborne 2 może być przygotowywane z myślą o PlayStation 5.

"From pracuje nad kilkoma projektami. Obecnie gra nie jest opracowywana, ani nie jest w planach. Więc jeśli kontynuacja Bloodborne powstanie, nie stanie się to zbyt szybko".

Elden Ring jest obecnie z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jego premiera nastąpić ma jeszcze w tym roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosomen89   @   16:41, 04.03.2020
Bloodborne 2.......
..... k#$%a mać.....😡😡😡😡