Rockstar zajawia swoją nową grę?

Na oficjalnej stronie studia pojawiły się nowe fotki.

@ 28.02.2020, 13:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Rockstar zajawia swoją nową grę?

Od premiery Red Dead Redemption 2 minęło już trochę czasu, a zatem najwyższa pora byśmy poznali kolejne dzieło Rockstar. Zmiany, jakie zachodzą na oficjalnej stronie studia, mogą do pewnego stopnia podpowiadać czego mniej więcej możemy się spodziewać.

Portal należący do studia Rockstar został niedawno zaktualizowany kilkoma nowymi fotkami. Jedną z nich znajdziecie powyżej, a druga jest natomiast dostępna na łamach portalu Reddit. Screeny są dość interesujące, ponieważ mogą zajawiać jakiś nowy projekt.

Jedna fotka ukazuje nam androida trzymającego logo Rockstar. Stylistycznie nawiązuje ona trochę do filmów szpiegowskich, a zatem może chodzić o zapomnianego jakiś czas temu Agenta. Może ewentualnie kolejna odsłona serii Grand Theft Auto?

Druga fotka jest jeszcze bardziej interesująca, a fani twórczości studia Rockstar uważają, że stylistycznie i kolorystycznie najmocniej przypomina grę Bully. Co ciekawsze, na drugim obrazku znajduje się napisy o treści:

"Zabijanie marzeń. Mordowanie nadziei. Walczenie z prawymi. Gnębienie słabych".

"Dlaczego nie powiesz mi co poszło nie tak?"

Dwa obrazki oczywiście niczego konkretnego nam nie przekazują, ale być może sytuacja niebawem się wyklaruje. Następna generacja coraz bliżej, a w związku z tym Rockstar na pewno będzie chciał coś dla niej przygotować. Port Red Dead Redemption 2 (albo jakaś aktualizacja) zdaje się być mocno realny, a co jeszcze?

Czekamy, a wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Sprawdź także:
Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Premiera: 05 listopada 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona cyklu gier akcji rozgrywających się na Dzikim Zachodzie (pierwsze było Red Dead Revolver) w czasach rewolucji przemysłowej. Za j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?