Guns, Love, and Tentacles to nowe rozszerzenie dla Borderlands 3 - jesteśmy w nim ochroną wesela!

Tak pokrótce, albowiem różnych fabularnych zawijasów w dodatku nie zabraknie.

@ 28.02.2020, 09:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio Gearbox Software ujawniło garść informacji na temat kolejnego DLC dla Borderlands 3. Rozszerzenie zatytułowano Guns, Love, and Tentacles, a jego premiera nastąpi w dniu 26 marca bieżącego roku.

Pełny tytuł dodatku to Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock, czyli trzeba przyznać, że deweloperzy "zaszaleli". Pomijając nazwę, do czynienia mieć będziemy z projektem inspirowanym twórczością słynnego H.P. Lovecrafta. Dostaniemy nowych znajomych, będzie sporo nowego wyposażenia, a nawet pojazdy.

"Sir Alistair Hammerlock oraz Wainwright Jakobs wreszcie się hajtają i chcą, abyś przybył na nadchodzącą imprezę, która odbędzie się na planecie Xylourgos", czytamy w opisie dodatku. "Jego zmrożona powierzchnia przerzedziła wszelkie życie, a złowieszcze miasto Cursehaven - w którym macie się spotkać - zlokalizowane jest pod wielkimi zwłokami potwora".

Żeby było ciekawiej w grze będą okultyści wielbiący zwłoki wspomnianego potwora. Za wszelką cenę będą się oni starali rozdzielić narzeczonych, a ty musisz odeprzeć ich ataki. Na szczęście nie będziesz sam, ale ze swoimi kompanami. Nie zabraknie Ci też fantastycznych metod perswazji.

Gearbox ujawniło przy okazji, że Borderlands 3 otrzyma sporo nowej darmowej zawartości, w tym Mayhem Mode 2.0, czyli podrasowana wersja end-game'u, która winna podkręcić poziom adrenaliny grających do maksimum. Premiera zmian nastąpi w kwietniu.

Od 13 kwietnia Borderlands 3 będziecie mogli nabyć na Steam. Co ważne, gra została wyposażona w funkcję cross-play, dzięki czemu możliwe będą potyczki pomiędzy graczami korzystającymi z wersji sprzedawanych na Steam oraz w sklepie Epic Games.

Guns, Love, and Tentacles zdobędziecie za darmo, jeśli dysponujecie przepustką sezonową dla Borderlands 3. Rozszerzenie dostępne jest oczywiście na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Poniżej sprawdzić możecie jego zwiastun.


Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?