Ori and the Will of the Wisps będzie trzykrotnie większe od części pierwszej

W sieci pojawił się też solidny gameplay, ukazujący pierwsze 20 minut gry.

@ 26.02.2020, 21:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Już niebawem będzie miała miejsce premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier dla konsoli Xbox One. Chodzi o świetnie zapowiadające się Ori and the Will of the Wisps.

W związku ze zbliżającym się debiutem przedsięwzięcia, co nieco na jego temat postanowił powiedzieć starszy producent w Xbox Games Studios, Daniel Smith. Twórcy chcą mieć bowiem pewność, że gracze wiedzą czego się mniej więcej spodziewać.

Smith w trakcie wywiadu powiedział, że jedynka, choć była świetna, nie miała do zaoferowania tak dużo, jakby sobie tego życzyli deweloperzy. Z tego względu kontynuacja ma być większa, ładniejsza i bardziej porywająca.

"Wielu ludzi ukończyło Blind Forest w mniej więcej osiem godzin i uważało, że było to pozytywne doświadczenie", powiedział Smith. "Ale nasza społeczność powiedziała nam, że praktycznie nic nie zachęcało do powrotu do gry. Gracze chcieli po prostu więcej. Przyjęliśmy to do siebie - ta gra jest trzykrotnie większa rozmiarem, skalą oraz rozmachem".

Oczywiście twórcy nie chcieli jedynie dodawać nowych obszarów do zwiedzania. Jak przyznał Smith, dostaniemy też sporo nowych rozwiązań w mechanice rozgrywki, lepszą progresję oraz rozwój głównego bohatera. Ori and the Will of the Wisps pod tym względem ma przypominać serię Zelda.

Premiera Ori and the Will of the Wisps zaplanowana została na dzień 11 marca bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na Xboksie One oraz komputerach osobistych. Poniżej rzucić okiem możecie też na pierwsze 20 minut rozgrywki z gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?