Horizon: Zero Dawn na PC pojawiło się w sklepie Amazon

Karta Horizon: Zero Dawn oczywiście nie zawiera żadnych konkretów.

@ 26.02.2020, 21:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Plotki na temat komputerowej wersji Horizon: Zero Dawn krążą w sieci od jakiegoś czasu. Mimo że do tej pory nie mamy żadnego potwierdzenia, że ostatnie dzieło studia Guerrilla Games faktycznie trafi na blaszaki, pojawiła się kolejna ciekawostka mogąca o tym świadczyć.


Na portalu Amazon pojawiła się karta dotycząca Horizon: Zero Dawn, karta przeznaczona dla komputerów osobistych. Jej pojawienie się jest dość zaskakujące, a przy okazji zdaje się nie być zwykłym zbiegiem okoliczności. Chodzi o to, że 28 lutego przypada trzecia rocznica premiery gry.


Strona na łamach sklepu jest niestety pusta, co znaczy, że nie przekazuje żadnych konkretów na temat przedsięwzięcia. Musimy w związku z tym uzbroić się w cierpliwość i - jak zwykle - wyczekiwać na jakiekolwiek konkrety ze strony właściciela marki, firmy Sony.


Horizon: Zero Dawn dostępne jest obecnie na PlayStation 4. Jeśli jeszcze nie graliście, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję - być może zachęci Was do zakupu. Jeśli natomiast gracie, pamiętajcie o naszym w pełni darmowym poradniku.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:40, 28.02.2020
Gdy HZD miało swoją premierę bardzo żałowałem, że nie ma wersji PC. Teraz szczerze powiem, że zainteresowanie opadło i nie szczególnie czekam na wersję na blaszaki.