Znamy marcową rozpiskę PlayStation Plus

Firma Sony ujawniła wreszcie jakie dwie darmowe gry dostaną w marcu 2020 roku abonenci PlayStation Plus.

@ 26.02.2020, 18:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Wczoraj na naszych łamach opublikowaliśmy rozpiskę gier w ramach marcowej oferty Games with Gold. Teraz mamy dla Was zestawienie tytułów, jakie będą mogli ograć subskrybenci PlayStation Plus.

Sony w marcu ma dla posiadaczy PlayStation 4 dwie propozycje. Jedna to Shadow of the Colossus, a drugą jest Sonic Forces. Obie skierowane są do innych odbiorców, ale mam wrażenie, że ciekawszym projektem z tego duetu jest Shadow of the Colossus.

Obie gry będzie można pobrać już od 3 marca bieżącego roku, od godziny 11:00. Trzeba oczywiście posiadać aktywny abonament PlayStation Plus - bez niego ani rusz.

  • W Shadow of the Colossus wcielamy się w postać młodego chłopca, który przemierzając tajemnicze lądy ma za zadanie złożyć na ołtarzu ciało swojej ukochanej dziewczyny. Po spełnieniu zadania tajemniczy głos z niebios oznajmia mu, że dusza ukochanej zostanie przywrócona dopiero wtedy, gdy ten oczyści ziemie z posągów kolosów. Rozpoczyna się niebezpieczna wyprawa, której celem jest zgładzenie olbrzymich, kamiennych postaci.
  • Sonic Forces to wydana na pecety, Xbox One, PS4 i Nintendo Switch platformówka 3D. Gracze wcielają się w tytułowego jeża i na złamanie karku pędzą przez pełne niebezpieczeństw i wrogów plansze. Nowością jest mechanika przywoływania innych wersji Sonica po to, aby wspólnie z nimi pokonać wyzwania przerastające możliwości samotnego jeża.

Jeśli nie posiadacie PlayStation Plus, możecie je obecnie nabyć w całkiem niezłej cenie. Standardowo za roczną subskrypcję trzeba wyłożyć 240 złotych, ale w tym momencie jej zakup wiąże się z wydatkiem poniżej 200 złotych. Polecamy się zainteresować promocją.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?