Gran Turismo Sport: Patch 1.56 już dostępny

Polyphony Digital dowozi kolejną aktualizację Gran Turismo Sport. Z nowymi samochodami i zawodami.

@ 26.02.2020, 17:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Gran Turismo Sport: Patch 1.56 już dostępny

W sieci pojawiły się informacje na temat najnowszej aktualizacji gry Gran Turismo Sport dla PlayStation 4, za którą odpowiedzialne jest studio Polyphony Digital.

Otrzymamy - standardowo już - kilka nowych samochodów, jak również zawody do rozegrania w trybie kariery. Szereg pomniejszych usprawnień, kilka nowych zdjęć do trybu fotograficznego. Wszystko w najwyższej jakości i w odpowiedzi na oczekiwania graczy. Dostaniemy przede wszystkim potężny, nowy wóz z Wielkiej Brytanii.

Samochody wchodzące w skład aktualizacji:

  • Aston Martin DBR9 GT1 2010;
  • Fiat 500 1.2 8V Lounge SS 2008;
  • Nissan 180SX Type X 1996.

Wyścigi dodane do trybu kariery:

  • Liga dla początkujących: Wyścigi tylnonapędowe – 2 nowe rundy;
  • Liga dla amatorów: Puchar Grupy 3 – 2 nowe rundy;
  • Liga dla profesjonalistów: Puchar Lamborghini – 2 nowe rundy;
  • Liga wytrzymałościowa: X2019 Competition Endurance Series – 1 nowa runda.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun nadchodzącej aktualizacji oraz trzy zdjęcia z samochodami wspomnianymi powyżej. Gran Turismo Sport jest wspierane od lat bezpłatnymi aktualizacjami i dzisiaj jest już kopalnią rozgrywki dla fanów motoryzacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?